Command Center Operátor

Az Invitech ICT Services Kft., amely egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, az adatközponti és felhőszolgáltatások területén, munkatársat keres budapesti munkavégzéssel Command center operátor pozíció betöltésére.

Ezek lesznek a feladataid

  • Szerver monitoring és szerver oldali üzemeltetési feladatokban való részvétel
  • Hibajegyek kezelése, hálózati és kliens oldali hibaelhárítás
  • Szerver oldali hibabehatárolás, elhárítás
  • Implementációs és ütemezett karbantartási feladatok ellátása szerver környezetben
  • Tevékenységek adminisztrálása, nyilvántartása
  • Társterületekkel való kapcsolattartás

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Legalább középfokú szintű informatikai végzettség, képesítés
  • Minimum 2 éves informatika területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapszintű hálózati, adatbázis és rendszer ismeretek
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való készség
  • Hajlandóság 24/7-es, műszakos munkarendben történő munkavégzésre

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Korlátlan mobil csomag
  • Modern munkakörnyezet

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Windows rendszermérnöki kompetencia (MCSA)
  • Hálózati ismeretek (CCNA)
  • Monitoring kompetenciák (Zabbix)
  • Linux alapismeretek
  • Adatbázis alapok
  • Storage alapok
  • Alkalmazás és adatbázis alapok a fenti platformokon

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.