Megbízónk egy piacvezető, rendkívül innovatív, a mérőeszköz-gyártás, a gépipar és gépalkatrészek gyártásának területén működő német társaság magyarországi leányvállalata. Világszínvonalú termékeit autó-, haszongépjármű-, légiközlekedés-, űrtechnika-, szélerőmű-, és hajógyárak részére szállítja be. A magyarországi termelés az utóbbi 1 év alatt megduplázódott és további beruházásokra készülnek. Részére keresünk

CNC ÜZEMVEZETŐT

Győr
(kisszériás és egyedi gyártás)

FeladataI:

  • az üzem vezetése,
  • új és meglévő termékek gyártásának felügyelete, optimalizálása
  • a megbízások határidőre való teljesítése az elvárt minőségben,
  • 16 fő irányítása, műszakbeosztása
  • forgácsoló technológiák kidolgozásának, bevezetésének irányítása
  • CNC marógépeken, esztergákon történő átállások, karbantartási munkálatok elvégzése/elvégeztetése napi szinten
  • Részvétel a tanúsító, illetve a vevői és beszállítói auditok előkészítésében és lebonyolításában
  • kapcsolattartás a termelés tervezéssel, az anyavállalattal, az egyedi termékek konstrukciójával, a megmunkáló gépek karbantartásával, a raktárral, szerszám felelőssel

Elvárások:

  • minimum középfokú gépész végzettség;
  • jó német tudás (esetleg angol);
  • alapos forgácsolási ismeretek és tapasztalat;
  • szerszámüzem vezetői gyakorlat.

Pályázat elbírálásánál előny:

  • szakirányú mérnöki diploma;
  • CNC programozási tapasztalat;
  • alapszintű minőségügyi ismeretek (ISO 9001)

    Rendszerető, pontos, kis csapatát vezetni és motiválni tudó, a termék minőségre kifejezetten igényes szakember pályázatát várjuk.

    Rendkívül stabil tulajdonosi háttér, jó csapat, az anyavállalat részéről a telephely iránti hosszú távú elköteleződés várja.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48645. pályázati számra hivatkozva várjuk.