Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe

CNC Programozó Technológus

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési programban szereplő, soron következő termékekre történő CNC gép programozás
  • Szükség szerint egyes CNC gépek kezelése
  • Különböző implantátumok és orvostechnikai műszerek gyártásának technologizálása
  • Folyamatos gyártás megfelelő minőségben és mennyiségben
  • Műszak átadás-átvétel
  • Célszerszámok, céleszközök megfelelőségének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megfelelő végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • TOPSOLID CAD/CAM tervező program ismerete
  • Mazatrol program ismerete
  • Megmunkáló központok, CNC esztergák, esetleg valamely többfunkciós megmunkáló berendezés programozásának és kezelésének ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2049 Diósd, Petőfi Sándor utca 43.

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével várjuk emailben.