A BHE – BONN Hungary Electronics Kft., amely
rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó, 1991-ben alapított, a világ közel
30 országába exportáló, magyar tulajdonban lévő Kft, újpesti központjába:

CNC Programozó/gépkezelő

munkatársat keres.

    Folyamatosan bővülő megrendeléseinek kiszolgálása érdekében, a CNC géppark bővítése kapcsán, bővül a CNC műhely csapata. Az állást olyan jelentkezőknek ajánljuk, akik szeretnének önállóan dolgozni és gondolkozni egy kisebb csapat részeként, akik szeretik a műhelyi környezetet és nem áll tőlük messze a rend, az újítás, a gépek és a technológia iránti lelkesedés.

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központ kezelése,
  • Siemens 810D, 840D, ShopMill használata,
  • 3 tengelyes CNC marógépek programozása, kezelése és beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján,
  • kis szériás, egyedi gyártás folyamatosságának biztosítása,
  • a legyártott munkadarabok és profilok ellenőrzése, adminisztrációja,
  • egyedi alkatrészek megmunkálása.

Elvárások:

  • műszaki rajzolvasási és programozási jártasság,
  • szakirányú középfokú CNC gépkezelői vagy CNC forgácsolói végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • önálló munkavégző képesség,
  • precizitás, alaposság, rugalmasság,
  • alumínium forgácsoló szerszámok és technológiák ismerete.

Előnyt jelent:

  • EdgeCAM használatában jártasság, annak felhasználói szintű ismerete,
  • Solid Edge tervezői szintű ismeretek,
  • nagyfrekvenciás és finommechanikai konstrukciós technológiák terén való jártasság.

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok, export piaci termékek programozása, gyártása,
  • a munkahely könnyen megközelíthető irodaházban van,
  • versenyképes fizetés és éves bónusz,
  • étkezési és utazási támogatás,
  • SZÉP kártya,
  • kedvezményes sportolási lehetőség és egyéb juttatások.

Egyéb információ az állásról:

    Munkaidő: kétműszakos, nappali munkaidő, amely a csapattagok rugalmas együttműködése kapcsán kerül meghatározásra.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1044 Ipari Park utca 10.

Kérjük az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldjék.