HPO HUNGARY KFT.

CNC Operátor

Főbb feladatok, munkák:

    A HPO Hungary Kft. jászberényi telephelyére, elsősorban Jászberény és környékéről keres azonnali kezdéssel CNC Operátort.

    • CNC gépek kezelése. Alkatrészek gyártása az előírásoknak megfelelően.
    • Elkészült alkatrészek méretellenőrzése.
    • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció.
    • Korrekció.
    • Szerszámcsere.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Három műszakos munkarend vállalása (6h-14h, 14h-22h és 22h-6h)
    • Szakmunkás végzettség
    • Műszaki érzék, precizitás a pontos gyártás és a szükséges beállítások biztosításához.

    Várjuk pályakezdő munkavállalók jelentkezését is!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • CNC Operátor munkakörben szerzett tapasztalat
    • Gépi forgácsoló, CNC forgácsoló végzettség
    • Elemző gondolkodás

Amit kínálunk:

    • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási rendszer, Cafetéria, bónusz.
    • Barátságos csapat
    • Tiszta, rendezett munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5100 Jászberény, Mester utca

Havi nettó fizetési keret:

180 000 - 230 000HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.