introduction Mi a GE-nél minden nap arra törekszünk, hogy jobbá tegyük a világot.
Kollégáinkkal közösen építjük a jövőt és csapatunkba olyan szakembereket keresünk, akik számára fontos, hogy maradandót alkossanak, akik nem csak egy állást, de karriert keresnek. Világ színvonalú képzési rendszerünk segítségével a legfontosabb erőforrásunkba, a kollégáinkba is nagyon sokat fektetünk, hogy saját innovatív ötleteiket megvalósítsák, és személyes, valamint szakmai fejlődésüket biztosítani tudjuk.
125 éves működésünk során sok eredménnyel büszkélkedhetünk, de hisszük, hogy a megfelelő szakemberekkel még többre lehetünk képesek.

CNC Operátor

    Képes levezényelni az összes CNC gépkezelési folyamatot CNC vezérlésű megmunkáló gépen, beleértve a mérési egységeket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Felkészíti a munkadarabot megmunkálásra a gépben,
  • Legyártja a munkadarabot az előírásoknak megfelelően,
  • Minőségügyileg ellenőrzi az elvégzett munkát mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, valamint ezek eredményeit rögzíti,
  • Elvégzi a gépkezelői napi gépállapot ellenőrzést,
  • Függődaru és villástargonca kezelése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépi forgácsoló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány
  • CNC vezérlési ismeretek
  • Csapatjátékos beállítottság
  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • Előny: több éves CNC fémmegmunkálási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 40%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Biztosítás: egészség, élet, baleset
  • Ingyenes vállalati buszok 66 településről
  • Munkába járás költségtérítés: nettó 15 Ft/km + bruttó 30 Ft/km
  • Hazautazás támogatás: 4-szer egy hónapban
  • Munkavállalói hotel lehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.