Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

CNC Marós/Programozó

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek beállítása, programozás
  • CNC marás
  • Egyéb feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CNC programozói végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • PowerMILL CAM Software rendszer ismerete alapfeltétel és HEIDENHAIN vezérlő ismerete
  • Nagyfokú önállóság, pontosság precizitás
  • Két műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria csomag
  • Havi egészségpénztári hozzájárulás
  • Céges üdülő
  • Éves bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI.kerület

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: CNC Marós/Programozó
  • Rövid pozíció név: CNC Marós/Programozó
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Gépek beállítása, programozás CNC marás Egyéb feladatok ellátása
  • Elvárások: CNC programozói végzettség Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat PowerMILL CAM Software rendszer ismerete alapfeltétel és HEIDENHAIN vezérlő ismerete Nagyfokú önállóság, pontosság precizitás Két műszakos munkavégzés vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >