Jobcapital Kft.

CNC marós-programozó (Felső-Ausztria)

Feladatok:

    Felső-ausztriai partnerünkhöz azonnali kezdéssel CNC marós-programozókat keresünk.

    Főbb feladatok:
    • 5 tengelyes CNC marógép önálló programozása, kezelése (előkészítés, beállítás, szerszámcsere)
    • Elkészült munkaanyagok vizsgálata (mérés, ellenőrzés)
    • Együttműködés a többi részleggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Fémipari végzettség
    • Több éves egyedi gyártásban és 5 tengelyes gépen szerzett tapasztalat
    • Heidenhain vezérlés ismerete, önálló programozása
    • Középszintű német nyelvtudás (min. B1-es szint)
    • Adott esetben kétműszakos munkavégzésre való hajlandóság
    • Jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk:

    • Azonnali munkakezdés
    • Bér: tapasztalattól függően nettó 2100 €/hó + 13. és 14. havi bér
    • Ingyenes szállás
    • Hosszútávú munkalehetőség egy modern cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Felső-Ausztria, Ausztria