Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi céghálózat több, mint 20 éves múlttal rendelkező, alumínium kereskedelemmel foglalkozó budapesti vállalata keres értékesítésben jártas

CNC marós programozót

keres

    Nemzetközi céghálózat budapesti vállalata munkatársat keres forgácsolási, fém megmunkálási feladatok kifogástalan minőségű rövid és pontos határidővel történő elvégzésére

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központ kezelése (pl. Heidenhain vezérlő)
  • egyedi gyártásban való jártasság
  • CNC gépek programozása, beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • egyedi alkatrészek megmunkálása

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyök:

  • méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek
  • több műszakos munkarend vállalása
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • multinacionális munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Amari Hungaria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: CNC marós programozó
  • Rövid pozíció név: Cnc marós
  • Hirdető cég: Amari Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: CNC megmunkáló központ kezelése (pl. Heidenhain vezérlő) egyedi gyártásban való jártasság CNC gépek programozása, beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján egyedi alkatrészek megmunkálása
  • Elvárások: középfokú szakképesítés legalább 3 év szakmai tapasztalat pontos, precíz munkavégzés felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.17