Partnerünk zöldmezős beruházásként újonnan épülő debreceni telephelyére keresünk CNC Gépkezelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

CNC Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • A CNC gépek biztonságos müködtetése, kezelése
  • Gyártási műveletek végrehajtása a gyártási program szerint
  • Minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (lakatos végzettség előny)
  • CNC gépbeállításban, szerszámozásban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3-5 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Külföldi kiküldetés vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
Előny: Német és/vagy Angol nyelvtudás ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő multinacionális környezet
  • Külföldi betanulás, munkavégzés lehetősége
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Oktatások, képzések

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Debrecen