Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Stadler Rail Csoport olyan nemzetközi, független vasúti járműgyártó vállalat, amely csúcsminőségű termékeivel a regionális, elővárosi és városi gyorsvasúti közlekedésre, valamint a könnyű városi vasúti és villamos szegmensekre koncentrál. A Csoport szolnoki munkavégzésre keres új munkatársat a következő munkakörbe:

CNC gépkezelő

Feladatok:

  • CNC megmunkáló központok kezelése
  • Az alumínium vasúti kocsik profiljainak és alkatrészeinek megmunkálásához kapcsolódó CNC gépkezelési feladatok ellátása, a munkadarabok legyártása
  • Első mintadarabok készítése
  • A legyártott munkadarabok és profilok ellenőrzése, adminisztrációja
  • A gyártandó termékek gyártásközi ellenőrzése és szükség esetén korrekciója

Elvárások:

  • Szakirányú CNC gépkezelői és/vagy CNC forgácsolói végzettség
  • Magas szintű és magabiztos műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Siemens 840D és Fanuc vezérlés ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazási csomag már a betanulási időszak alatt is
  • munkaruha és védőfelszerelés biztosítása,
  • fiatalos csapat, innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet,
  • kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem,
  • karrierlehetőség,
  • képzéseken való részvétel

Juttatási csomagunk főbb plusz elemei közt szerepel:

  • Széleskörű cafeteria rendszer kiemelkedő havi keretösszeggel (4.hónaptól nettó 18 000 Ft, a 7.hónaptól pedig bruttó 40 000 Ft-os cafeteria keret)
  • Teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Magán egészségbiztosítás
  • Egyéb egészségmegőrző és sport szolgáltatások (ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat)
  • Színvonalas üzemi étterem és étkezési lehetőség

    Kérdés esetén az alábbi elérhetőségen lehet érdeklődni a pozícióról:
    06-56/888-547

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Magyar nyelven megírt fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségeken várjuk:

postacím: 5000 Szolnok, Bánki Donát u. 5.
vagy
a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: CNC gépkezelő
  • Hirdető cég: Stadler Szolnok Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: CNC megmunkáló központok kezelése Az alumínium vasúti kocsik profiljainak és alkatrészeinek megmunkálásához kapcsolódó CNC gépkezelési feladatok ellátása, a munkadarabok legyártása Első mintadarabok készítése A legyártott munkadarabok és profilok ellenőrzése, adminisztrációja A gyártandó termékek gyártásközi ellenőrzése és szükség esetén korrekciója
  • Elvárások: Szakirányú CNC gépkezelői és/vagy CNC forgácsolói végzettség Magas szintű és magabiztos műszaki rajzolvasási ismeretek Pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-14
Állás, munka még: Stadler Szolnok Kft.>