CNC gépkezelő

SHOPTEC Fémárugyártó Kft

8558 Csót, Rákóczi utca 72.

A Shoptec Fémárugyártó Kft. exkluzív, minőségi üzletberendezéseket és könnyű fémszerkezeteket gyártó vállalat Pápa környékén, egy nemzetközi cégcsoport tagja. Megnövekedett feladataink ellátására csóti telephelyünkre akár azonnali munkakezdési lehetőséggel jelentkezőket keresünk a fent megjelölt munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC gépek biztonságos kezelése, működtetése
  • Gyártási műveletek végrehajtása CNC vezérlésű gépeken a gyártási program szerint
  • A gyártásba illesztett minőség ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Előírt mérések elvégzése, dokumentálása
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség, vagy ilyen irányú szakmai tapasztalat,
  • CNC – gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság,
  • Jó rajzolvasási készség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes, kreatív munkavégzés
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki érzék, állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend és esetenként hétvégi munkavégzés vállalása
  • Tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Egyéb műszaki végzettség (gépszerelő, autószerelő, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Saját állományban való alkalmazás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás (Szép-kártya)
  • Alapbéren felüli juttatások (mozgóbér, teljesítményprémium)
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat
  • Munkatársi ajánlói program

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!