Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

CNC gépkezelő munkatárs

Hirdetés szövege:

    AKADJ RÁNK! A BOSAL Hungary, Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari nagyvállalata, amely a világ neves autógyárainak (Porsche, VW, TESLA, VOLVO, BMW, Mercedes) vonóhorgokat és más alkatrészeket, berendezéseket szállít. A vállalat kecskeméti üzeme most új, elkötelezett munkatársakat keres hosszú távra, több műszakos beosztásban, az alábbi beosztásban:

    Mit kínálunk?

    • 13. havi fizetést
    • 50%-os éjszakai műszakpótlékot
    • béren felüli cafeteriat
    • negyedéves bónuszrendszert
    • ingyenes céges képzések, átképzéseket
    • bejelentett munkaviszonyt
    • ingyenes, bővülő buszjáratot
    • vállalati rendezvényeket

    Mit várunk Tőled?

    • esztergályos, marós, fémforgácsoló ismeret vagy tapasztalat előny

    CSATLAKOZZ HOZZÁNK, LÉGY TE IS A BOSAL CSAPAT TAGJA!

    E-mailen a „Jelentkezem” gombra kattintva, vagy postai úton:

    Bosal Hungary Kft.

    Kecskemét-Kadafalva Heliport Ipari Park

    Hrsz: 11751/43

    6000

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000, Kecskemét Kadafalva-Heliport 11751/43.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: CNC gépkezelő munkatárs
  • Hirdető cég: BOSAL Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: AKADJ RÁNK! A BOSAL Hungary, Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari nagyvállalata, amely a világ neves autógyárainak (Porsche, VW, TESLA, VOLVO, BMW, Mercedes) vonóhorgokat és más alkatrészeket, berendezéseket szállít. A vállalat kecskeméti üzeme most új, elkötelezett munkatársakat keres hosszú távra, több műszakos beosztásban, az alábbi beosztásban: CNC gépkezelő munkatárs Mit kínálunk? 13. havi fizetést 50%-os éjszakai műszakpótlékot béren felüli cafeteriat negyedéves bónuszrendszert ingyenes céges képzések, átképzéseket bejelentett munkaviszonyt ingyenes, bővülő buszjáratot vállalati rendezvényeket Mit várunk Tőled? esztergályos, marós, fémforgácsoló ismeret vagy tapasztalat előny CSATLAKOZZ HOZZÁNK, LÉGY TE IS A BOSAL CSAPAT TAGJA! Jelentkezés: E-mailen a „Jelentkezem” gombra kattintva, vagy postai úton: Bosal Hungary Kft. Kecskemét-Kadafalva Heliport Ipari Park Hrsz: 11751/43 6000
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-21
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1