A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.
Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre

CNC Gépkezelő

munkakörbe

Miért érdemes minket választani?

  • Versenyképes fizetés az első naptól kezdve
  • Bruttó 34 000 Forint kafetéria juttatás a belépés napjától, amit szép kártyára vagy készpénzben is kérhetsz
  • Utazási hozzájárulás a törvényi kereteknek megfelelően
  • Betanulási és mentor program
  • Gyümölcsnap minden szerdán
  • Céges busz a KÖKI termináltól
  • Céges tanfolyamok és tréningek
  • Hónap dolgozója díj (30 000Ft)

Főbb feladatok, munkák:

    Elektromos motorokba és generátorokba kerülő szénkefék és áramszedők gyártása, megmunkálása lesz a feladatod:
  • 3-tengelyes megmunkáló központokon,(Fanuc,Haas vezérlő)
  • marógépek beállítása és kezelése már meglévő programok alapján, (kisebb és közepes szériák)
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Megmunkálási lépések dokumentálása a munkalapokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fanuc vagy Haas vezérlő ismerete
  • minimum 3 éves gyakorlat CNC Gépkezelői végzettség és az ott tanultakat önálló alkalmazása
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Megbízhatóság
  • Két műszakos munkarend vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1106 Csillagvirág utca 7.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

A bemutatásod fényképes szakmai önéletrajz formájában küldd el nekünk a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.