CNC gépkezelő / lapszabász

pozícióba.

    A hazai tulajdonú Umundum Kft. 2005 óta foglalkozik műanyag félkész termékek kis- és nagykereskedelmével. A Budaörsi Technológiai és Ipari Parkban található telephelyünkre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC lemezmegmunkáló és CNC lapszabász gépek beállítása és kezelése
  • CNC programok betöltése, ellenőrzése és új programok tesztelése
  • A gyártás dokumentálása ERP rendszerben
  • A gyártással kapcsolatos minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • A gépekkel kapcsolatos alapvető karbantartási munkák elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CNC lapszabász vagy CNC forgácsoló gép használatában való tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasásában és értelmezésében szerzett tapasztalat
  • Fa / műanyag megmunkálásában szerzett gyakorlat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office; vállalat irányítási rendszer)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Ügyfélközpontúság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CNC maró tapasztalat
  • Faipari CNC gépek programozásában való jártasság
  • Asztalos végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények,
  • Szakmai fejlődés támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség, életrajz csatolásával.