J-Technik Kft.

Munkatársat keresünk

CNC gépkezelő

pozícióba.

J-Technik Kft Monori telephelyű forgácsoló üzemébe keresünk munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC megmunkáló gépek kezelése, kiszolgálása
  • A munkadarab megmunkálásra való felkészítése a gépben a gyártási dokumentumnak megfelelően
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasításoknak, rajzdokumentációknak megfelelően
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények rögzítése
  • Munkadarabok mérése, ellenőrzése, döntés egy munkadarab megfelelőségéről vagy nem megfelelőségéről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség, önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • A technológia rövid idő alatt történő elsajátítása
  • Forgácsolási tapasztalat
  • CNC gépkezelési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat (fémipar)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
  • egy műszakos munkavégzés (nappali)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Monor