Humán Centrum Kft

CNC gépkezelő

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén ügyfelünk közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Főbb feladatok, munkák

  • A munkadarab felkészítése a gépben történő megformálásra
  • Mérőeszközök és egyéb mérési eljárások segítségével minőségügyi ellenőrzések elvégzése, eredmények rögzítése
  • Munkadarab előírásnak megfelelő legyártása
  • Gépállapot-ellenőrzés napi szinten történő elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépi forgácsoló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés (590 Ft/adag)
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés

A „jelentkezés” gombra kattintva várjuk jelentkezését. Sikeres jelentkezést követően kap egy értesítőt a Humán Centrum Kft-től, melyben kérjük, kattintson a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találja az értesítőt érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.