Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező, globális vállalat. Elismert piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK)

FELADATOK

  • A gyártó/megmunkáló egységek üzemeltetése,
  • A szükséges technológiai paraméterek beállítása és korrekciója a vevői igények szerint,
  • Termékváltások végrehajtása,
  • Részvétel új technológiák és termékek bevezetésében

KÖVETELMÉNYEK

  • Műszaki végzettség (technikusi előnyt jelent), vagy ezzel egyenértékű,
  • Több éves, gyártásban szerzett gyakorlat CNC megmunkálás területen
  • 12 órás folyamatos műszak vállalása
  • Önálló, pontos munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Számítógépes programok alapszintű ismerete (AutoCAD, SolidWorks, CIMCO)
  • Emelőgép vagy targoncakezelői jogosítvány

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Innovatív környezet, fejlesztési javaslatok támogatása és elismerése, stabil fejlesztési források
  • Versenyképes alapfizetés
  • Jelentős juttatási csomag: 13. havi fizetés, teljesítmény prémium, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazási és lakhatási támogatás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.