Szeretnél egy magyar tulajdonú, a legkorszerűb technológiával, magas minőségben gyártó cégnél dolgozni, ahol lehetőséged nyílik pár hónapon belül az előrelépésre is?

Remek csapatukba keresünk akár azonnali kezdéssel munkavállalót.

CNC gépkezelő, élhajlító munkakör, ami akár szakirányú végzettség nélkül is pályázható

Főbb feladatok, munkák:

Mi lesz a dolgod?

Fémtermékek vagy alkatrészek készítését, hajlítását, alakformálását végző gépeket, - betanításnak megfelelően - kezelni és felügyelni.
  • minden műszakban a gépekhez kihelyezett mérőeszközök ellenőrzése, átadás-átvétel dokumentálása
  • munkadarab rajz előkészítése, adatok egyeztetése
  • termék ellenőrzése, előző műveletek darabszámok meglétének ellenőrzése
  • munkadarabok hajlítását végző gépek betanításnak megfelelő kiszolgálása
  • beálló darab gyártása rajznak megfelelően
  • beálló darab minden hajlított méretének ellenőrzése (kiadott mérőeszközökkel) a munkadarab rajz alapján
  • gyártás közben előírt ellenőrzések elvégzése, dokumentálása, szükség esetén méretek után állítása
  • gyártások végeztével, lejelentések elvégzése, munkadarabok továbbküldése
  • selejt termékek kezelése, elkülönítése
  • gép és szerszám meghibásodások azonnali jelzése a gépbeállítónak, műszakvezetőnek
  • kiírt karbantartási és takarítási feladatok elvégzése, jelentése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmunkás vagy 8 általános végzettség
  • Előny: fémiparban, vagy hasonló terülten szerzett tapasztalat
  • műszaki rajz ismeret, tolómérő, szögmérő használatában szerzett jártasság
  • váltott műszak vállalása
Fontos: megbízható, elkötelezett személyiséget keresünk, aki szeretne egy jó csapat tagja lenne, és akár hosszú távon is elköteleződne

Amit kínálunk:

  • versenyképes havi bérezés
  • hosszú távú, bejelentett lehetőség (adókedvezmény, szabadság, pótszabadság igénybe vehető)
Amit az alapbéren felül kíválunk: Cafeteria, iskoláztatási támogatás, meleg étkeztetési támogatás, toborzási jutalom, jelenléti prémium, útiköltség térítés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Tápiószőlős