A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.
A Dana Hungary Kft felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

A győri régió egyik legnagyobb vállalataként
A Dana Hungary Kft. 4 telephelyen közel 700 főt foglalkoztat.

CNC - Gépkezelő

Főbb feladatok:

  • Megmunkáló gépek üzemeltetése
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása és karbantartása
  • Korrekciók elvégzése
  • Munkautasítás szerinti pontos, precíz munkavégzés, a tevékenység dokumentálása
  • Biztonságos munkavégzés, rendezett és tiszta munkakörnyezet

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Esztergálásban, marásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás alapszinten
  • Gépipari mérések és kézi mérőeszközök ismerete (mikrométer, furatmérők, tolómérő)
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Egy, - több vagy folyamatos (3 + 3 munkarend) műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25 000 Ft)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.