Fémipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ

Miért érdemes jelentkezned?

  •  Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
  •  Mert havi bónuszra számíthatsz
  •  Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Mert 3 útvonalon céges buszjárattal segítjük a munkába járást:
    • Törökszentmiklós, Szajol, Szolnok, Abony, Újszilvás, Jánoshida, Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Tápiószentmárton, Farmos

Mik lesznek az elvégzendő feladatok?

  • Fémtermékek, alkatrészek készítése, hajlítása, alakformálása géppel
  • Gépi program kiválasztása
  • Munkadarab elkészítése műszaki rajz alapján

Akkor jelentkezz, ha:

  •  Szakirányú végzettséged VAGY tapasztalatod van élhajlításban
  • Van tapasztalatod tolómérő, szögmérő használatában
  • Tudsz műszaki rajzot olvasni
  •  Vállalod a folyamatos (2/2) műszakrendet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tápiószőlős