CNC gépkezelő

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kezdő bér (bruttó 300.000 Ft)
  • Folyamatos 12 órás vagy 2 műszakos munkarend
  • Cafeteria az első hónaptól: bruttó 33 625 Ft /hó
  • Mozgóbér egyéni értékelés alapján (akár a bruttó bér 10%-a)
  • Kedvezményes étkezés
  • Bejárás támogatás
  • Multinacionális körülmények,
  • Betanítási program,
  • Szakmai fejlődés támogatása

Feladatok:

  • CNC esztergák, megmunkáló központok, hosszesztergák üzemi szintű kezelése
  • Előre elkészített programok alapján gyártások indítása és folyamatos felügyelete
  • Műszakvezető utasításainak a betartása,
  • Termelési tervek teljesítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség előny
  • Gépipari alapismeretek megfelelő színvonalú alkalmazása
  • Rajzolvasási ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása
  • Precíz, önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr