Cnc gépbeállító

Hirdetés szövege:

    Cégünk a Himile Science and Technology leányvállalata, mely az autógumi vulkanizáló formák (moldok) legnagyobb gyártója világszerte.Megrendelőink közé tartoznak olyan világvezető autógumi gyárak, mint a Michelin, Bridgestone, Pirelli és a Continental.

    Székesfehérvári termelőüzemünk fiatal, dinamikus csapatának bővítéséhez 10-15 fő új munkatársata keresünk

    CNC gépkezelő (gravírozó, maró és eszterga)

    munkakörben.

    Feladatok:.

    • CNC maró, eszterga vagy gravírozó önálló működtetése egyedi gyártásban
    • A teljes megmunkálási folyamat önálló végzése, rajzok értelmezése, program esetleges módosítása, mérések elvégzése

    A munkakör betöltésének feltételei:

    • CNC marós, CNC esztergályos vagy gépi forgácsoló végzettség
    • Műszaki rajzok önálló értelmezése.
    • Kézi mérőeszközök ismerete és használata
    • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek

    Előny:

    • Programozási alapismeretek ( Fanuc, Siemens)
    • Egyedi gyártásban (forgácsolás) eltöltött szakmai tapasztalat.

    Amit nyújtunk:

    • Egy-vagy kétműszakos nappali munkarend
    • Széleskörű juttatási csomag
    • Évente két alkalommal béremelés (június, december)
    • Teljes körű díjmentes magán egészségügyi ellátás
    • Modern géppark, saját gyártástechnológia
    • Folyamatos továbbfejlesztés, tanulmányok támogatása
    • Családias bánásmód és légkör, jó hangulat, fiatal dinamikus csapat

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát, a bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Amerikai fasor 9.

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása