CNC Forgácsoló (Szolnok) - Diákmunka

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

5000 Szolnok

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk szolnoki munkavégzésre CNC Forgácsoló esztergályos munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • A MIR által előírtak alkalmazása / kísérőlevelek töltése, továbbítása, gépek karbantartása
  • A gyártási rajz alapján munkadarab elkészítése esztergagépen, marógépen
  • Anyagok előkészítése további munkafolyamatokhoz
  • Az elkészült anyagok rajzait és a kísérő lapot kézjegyével ellátva továbbítja a következő munkafolyamathoz
  • A munka végeztével a gépeket letisztítani, szerszámokat elrakni a munkaterületet összetakarítani

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • esztergályos, marós középfokú végzettség
  • Informatikai alapismeretek
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Juttatás bruttó 2000-2500 Ft/óra között, mely tapasztalat alapján kerül megállapításra
  • 1 műszakos munkarend: 6:00-14:30-ig
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós