Több mint 50 éves múlttal rendelkező, teljes mértékben magyar tulajdonú, devecseri székhelyű partnercégünk CNC forgácsolókat keres felvételre. A cég fő profilja az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása különböző ipari felhasználási területekre.

CNC forgácsoló

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges műszaki rajz ismerete.
  • Kiemelt figyelmet kell fordítani a műhely gyártásában résztvevő termékek, dokumentációban rögzített, jelöléseire és azok szakszerű kivitelezésére, szúrópróbaszerű méret és felületi megmunkálás ellenőrzéseire.
  • A feladatok elvégzéséhez szükséges egyéb gépek működtetésének ismerete és alkalmazása (pl.: köszörű).
  • A gépek, mérőeszközök napi rendszerességgel történő tisztítása, karbantartása, megfelelő tárolása.
  • A felügyelete alá tartozó CNC gép programozása, hatékony kihasználása, programozást követő első db (ok) méretellenőrzése.
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi ismeretek elsajátítása, utasításainak betartása.
  • Munkafegyelmi előírások betartása.
  • A Kft. integrált politikáját (MIR, KIR) ismerve a minőségi követelmények érdekében önmeózást alkalmazva kell a munkát ellátni.
  • Az elvégzett munkafeladatokat az ABAS által kiadott kísérőlapokon a tényadatok aláírásával történő igazolásával kell vezetni.
  • A felettesek által kiadott utasítások szakszerű és határidőre történő maradéktalan végrehajtása.
  • Időszakos tisztítási, karbantartási és javítási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • CNC forgácsoló szakmunkás végzettség
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás készsége
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása (túlóra lehetőség)

Előny:

  • Darukezelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Ingyenes, felszerelt szállás
  • Bejárási támogatás
  • Heti bérelőleg lehetősége
  • Hazautazási támogatás
  • Versenyképes bérezés
  • Lehetőség azonnali kezdésre
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Devecser

Jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk önéletrajzod és fizetési igényed megküldésével.