VÉRTES INDUSTRY PRODUCT KFT.

Szereted a kihívásokat? Szeretnél egyedi tervezésű szerkezetek gyártásában részt venni, végigkövetni a folyamatot?
Szeretnél a legkorszerűbb, modern gépeken dolgozni?

Ha igen, akkor csatlakozz
Vértes Industry Product Kft. csapatához.

Új, korszerű üzemünkbe, kiemelkedő bérezéssel

CNC esztergályos

Feladatok:

    Társaságunkat 2010-ben alapítottuk, forgácsolási, fém megmunkálási feladatok kifogástalan minőségű rövid és pontos határidővel történő elvégzésére. Az egyszerű lakatosipari szerkezeteken keresztül a speciális, egyedi tervezésű és gyártású szerkezetek elkészítésével is foglalkozunk.

    Hirdetés szövege:

    Feladataid lesznek:

    • CNC vezérlésű esztergagépek kezelése (Fanuc vezérlés)
    • CNC gépek programozása, beállítása műszaki rajz és dokumentáció alapján
    • egyedi alkatrészek megmunkálása esztergagépen

    Téged keresünk, ha:

    • rendelkezel középfokú szakképesítéssel,
    • van legalább 2 év szakmai tapasztalatod,
    • felhasználói szintű informatikai ismereteid vannak,
    • fontosnak tartod a pontos, precíz munkavégzést,
    • önállóan tudsz dolgozni

    Előnyként értékeljük:

    • méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek
    • több műszakos munkarend vállalása

    Munkádért:

    • kiemelt bérezést,
    • stabil munkalehetőséget,
    • színvonalas munkakörnyezetet új csarnokunkban,
    • béren kívüli juttatást,
    • igény esetén lakhatási támogatást biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Búzavirág utca 8.