Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sysdata PSE Kft. az informatikai piac egyik jelentős és elismert szereplőjeként szoftver- ill. elektronika/hardware fejlesztéssel és ehhez kapcsolódó projektek megvalósításával foglalkozik.
Cégünk több mint 20 évnyi Siemens-leányvállalatként szerzett tapasztalatát innovatív ötletekkel ötvözve, színvonalas termékeket- és megoldásokat szállít multinacionális és hazai üzleti partnerei számára.
További információkért látogasson el honlapunkra!

A Sysdata PSE Kft. felsőfokú végzettséggel rendelkező, angolul beszélő munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

CM mérnök (Ref: CM_0917_PSE_Bp)

Feladatok:

  • a vállalat működéséhez szükséges alkalmazások üzemeltetése, fejlesztése és a fejlesztés koordinációja,
  • ügyfélprojektekben CM (Configuration Management) feladatok ellátása,
  • a vállalat informatikai folyamatainak működtetése a külső IT rendszerüzemeltetővel együttműködve,
  • vállalati IT biztonsági rendszerek üzemeltetésének támogatása.

Elvárásaink:

  • projektbeli CM tapasztalat,
  • CM eszközök széleskörű ismerete,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • MS Windows Server 20xx ismeretek,
  • ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság,
  • csoportmunkára való alkalmasság,
  • kreativitás,
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség,
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás,
  • rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • projektspecifikus CM rendszerek tervezésében, kialakításában való jártasság,
  • vállalati alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Active Directory, Sharepoint, Exchange, MS SQL, Jira, stb.),
  • Linux ismeretek, scripting tudás,
  • virtualizációs technológiák ismerete (pl. VMWare).

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret,
  • rugalmas munkarend,
  • alapos szakmai felkészítés,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Sysdata PSE Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: CM mérnök (Ref: CM_0917_PSE_Bp)
  • Hirdető cég: Sysdata PSE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a vállalat működéséhez szükséges alkalmazások üzemeltetése, fejlesztése és a fejlesztés koordinációja, ügyfélprojektekben CM (Configuration Management) feladatok ellátása, a vállalat informatikai folyamatainak működtetése a külső IT rendszerüzemeltetővel együttműködve, vállalati IT biztonsági rendszerek üzemeltetésének támogatása.
  • Elvárások: projektbeli CM tapasztalat, CM eszközök széleskörű ismerete, szakirányú felsőfokú végzettség, MS Windows Server 20xx ismeretek, ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság, csoportmunkára való alkalmasság, kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, kommunikációképes angolnyelv-tudás, rugalmasság.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14