Cloud Specialist

Gyere és csatlakozz Hozzánk Digital Technology Centerünkbe! Egy vezető gyógyszeripari vállalat vár Téged és egy izgalmas projekt a digitalizáció jegyében

FELADATOK AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD

  • Eljárások kidolgozása felhő infrastruktúrára történő migrációra (O365, Azure, AWS)
  • Hybrid cloud megoldások integrálása tradicionális modellekbe
  • Technológiai támogatás felhő alapú rendszerek fejlesztésében
  • Vállalati célok hatékony leképezése Cloud szolgáltatásokra, megoldásokra
  • Csapattagok mentorálása, képzése

CSATLAKOZZ HOZZÁNK HA...

  • Nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Cloud szolgáltatásokat átfogóan ismered: Azure/ AWS / Google
  • Van már tapasztalatod Cloud szolgáltatások vállalati környezetben történő integrálásában
  • PowerShell/ Python/Perl,/Java/ Nodejs,/ JSON technológiai ismeretekkel bírsz
  • Rendszerszintű, architekturális gondolkodás és erős compliance képesség jellemez
  • Pro-aktív, nyitott vagy aki gyorsan megtalálja a közös hangot másokkal, szeretsz egyeztetni, megoldási javaslatokat tenni, ötletelni, prezentálni

EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANOD

  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Továbbképzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • Tudjuk, hogy a rugalmas munkarend milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is nyújtunk
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség Nálunk
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest