A Richter Gedeon

Clinical Project Manager

munkatársat keres

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Főbb feladatok:

  • fázis I-IV klinikai vizsgálatok tervezése és szervezése (protokoll-készítés, study start-up, CRO választás, feasibility, study management, vizsgálati eredmények értékelése, reporting);
  • klinikai fejlesztési tervek készítése;
  • korai kutatási projektek orvostudományi támogatása (unmet medical need és indikáció-elemzés);
  • kutatási és egyéb orvosi szakértelmet igénylő témák véleményezése, orvos-szakmai támogatás nyújtása

Követelmények, elvárások:

  • orvos vagy gyógyszerész végzettség;
  • Good Clinical Practice (GCP) ismerete;
  • megbízható, tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban (min. angol középfok „C”);
  • irodalomkutatás és szakirodalom kritikus értékelésének képessége;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • magas szintű problémamegoldó készség, jó szervezőkészség;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatmunkára való alkalmasság;
  • kreativitás, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • klinikai gyógyszerfejlesztésben szerzett (pl. monitori, stb.) tapasztalat;
  • kismolekulás gyógyszerkutatási témák orvosi előkészítésében és értékelésében, termék portfolió kialakításában szerzett gyakorlat;
  • betegellátásban szerzett tapasztalat;
  • szakvizsga (neurológia, pszichiátria, belgyógyászat, onkológia, nőgyógyászat) vagy PhD.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • széles körű béren kívüli juttatások;
  • dolgozói rekreációs lehetőségek: uszoda-, konditerem-, sportpálya-használat, kellemes környezetben elhelyezkedő vállalati üdülők

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.