IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Citrix System Administrator

Mi lenne a Te feladatod?

- Windows szerver üzemeltetés;
- Golden Image creation
- Projektekben való részvétel
- Napi kapcsolattartás az Ügyfelekkel
- Dokumentációk naprakészen tartása/készítése

Ha mindezzel rendelkezel,

Elvárások:

- Min. 2 év üzemeltetési tapasztalat Windows szerver környezetben
- kapcsolódó technológiák ismerete (AD, DNS, DHCP, stb.)
- System Center (2012 vagy újabb) komponensek ismerete
- hálózati ismeretek
- felsőfokú vagy középfokú  német nyelvtudás írásban és szóban

Előny:

-Citrix ismeret - PowerShell, T-SQL ismeret
- ITIL ismeret;
- felsőfokú vagy középfokú  angol nyelvtudás írásban és szóban

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.