Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Cisco hálózatos junior rendszermérnök

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:

  • Hálózati eszközök (elsősorban Cisco) telepítésében, konfigurálásában, hibaelhárításban és üzemeltetésben
  • Routing / switching, security, wifi technológiákban való elmélyülésben
  • Távoli és terepi munkavégzésben, közvetlen ügyfélkapcsolatban
  • Érdeklődésnek és szakmai felkészültségnek megfelelő feladatok ellátásában

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • Legalább középszintű angol nyelvtudással

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Önálló vagy
  • Jó a probléma felismerési- és megoldási képességed

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • Van IP hálózatos területen szerzett tapasztalatod
  • Cisco tanulmányokat folytattál, esetleg szereztél vizsgákat
  • Érdekel a wifi technológia

Amit kínálunk neked:

  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz
  • Szakmai fejlődés mentor segítségével
  • Inspiráló, fiatalos légkörben dolgozhatsz
  • Versenyképes szakmai tudásra tehetsz szert
  • Innovatív és barátságos munkakörülmények között fogsz dolgozni
  • Partnerként tekintünk Rád
  • A befektetett energiádat fizetéssel és előrelépési lehetőséggel honoráljuk

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2017. 08. 07.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
6 db szavazat
Állás, munka még: T-Systems Magyarország Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Cisco hálózatos junior rendszermérnök
  • Hirdető cég: T-Systems Magyarország Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Hálózati eszközök (elsősorban Cisco) telepítésében, konfigurálásában, hibaelhárításban és üzemeltetésben Routing / switching, security, wifi technológiákban való elmélyülésben Távoli és terepi munkavégzésben, közvetlen ügyfélkapcsolatban Érdeklődésnek és szakmai felkészültségnek megfelelő feladatok ellátásában
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettséggel "B" kategóriás jogosítvánnyal Legalább középszintű angol nyelvtudással
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.16