Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Reno Cipő Kft.

Cipőbolti eladó (4 órás)

Hirdetés szövege:

    A Fórum Debrecen Bevásárlóközpontban működő Reno cipőüzletbe motivált eladó kollégát keresünk 4 órás részmunkaidőre.
    Elvárások:
    - Szakirányú végzettség
    - Rugalmasság a munkaidő-beosztás tekintetében
    - Jó kommunikációs készség, vevőbarát szemlélet
    - Önállóság, megbízhatóság és felelős munkavégzés
    - Eredményorientált személyiség, dinamizmus
    - Érdeklődés a divat iránt
    Amit kínálunk:
    - Biztos munkahely, nagyvállalati háttérrel
    - Változatos, kihívásokkal teli munka
    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bruttó jövedelemigénye megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4029 Debrecen, Csapó u. 30.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Cipőbolti eladó (4 órás)
  • Hirdető cég: Reno Cipő Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A Fórum Debrecen Bevásárlóközpontban működő Reno cipőüzletbe motivált eladó kollégát keresünk 4 órás részmunkaidőre.Elvárások:- Szakirányú végzettség- Rugalmasság a munkaidő-beosztás tekintetében- Jó kommunikációs készség, vevőbarát szemlélet- Önállóság, megbízhatóság és felelős munkavégzés- Eredményorientált személyiség, dinamizmus- Érdeklődés a divat irántAmit kínálunk:- Biztos munkahely, nagyvállalati háttérrel- Változatos, kihívásokkal teli munkaAmennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bruttó jövedelemigénye megjelölésével.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.25
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 2