CI technikus

    A CI (folyamatos fejlesztési) technikus feladata, hogy összhangban az elvárásokkal részt vegyen, támogassa a tatabányai gyárban zajló folyamatos fejlesztési tevékenységet; Lean eszközök, módszerek, bevezetésével, oktatásával, adatok/veszteségek gyűjtésével elemzésével, valamint különböző rendszeres és alkalomszerű kimutatások jelentéseket készítésével. Munkája során hangsúlyt fektet a fejlesztési projektekbe időszakosan bekerülő kollégák szakmai képzésére/fejlesztésére. Önállóan folyamatos fejlesztési eseményeket irányít, keresi a fejlesztési lehetőségeket. Tevékenyen részt vesz az ötletek, fejlesztések fizikai megvalósításában.

Elsődleges feladatok és felelősségek

  • A gyári projekt és fejlesztési tevékenységek, előkészítése, felügyelete, koordinálása támogatása
  • CI/lean kutúra bevezetése/mélyítése
  • Társosztályok támogatása Lean/Six sigma módszertan, eszközök alkalmazásában, bevezetésében
  • Kaizen események szervezése, vezetése
  • Az ötletek, fejlesztések fizikai megvalósításának felügyelete, koordinálása, végrehajtása
  • Legjobb gyakorlatok összegyűjtése, egységes bevezetése minden területre
  • Auditálás
  • Űrlapok, adatgyűjtők, jelentések, elemzések, riportok készítése és szétosztása
  • Projektekhez, dolgozói ötletekhez, egyéb CI tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció feladatok elvégzése
  • Új belépők oktatása, ismétlődő, egyedi oktatási anyagok készítése és oktatása

ELVÁRT KÉPZETTSÉG

  • Középfokú (gépész, vegyész) végzettség
  • Lean, sixsigma módszertan és eszközök alapfokú ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete
  • Gyakorlatias, műszaki beállítottság
  • Etikus, precíz és megbízható
  • Minőség-tudatos gondolkodás
  • Nyitott, proaktív gondolkodás
  • Fegyelmezett és példamutató magatartás

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Adatbázis kezelési/programozási tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Környe, 2851 Üveggyár út 3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.