Oscar Bar Kft.
  • Cégünk stabil, kiemelkedő vendégkörrel rendelkezünk, ami megalapozza a dolgozók elvárásáit, és biztosítja a megfelelő üzemeltetést. A meghirdetett pozíció 500.000.-HUF havi bérezést takar.

  • Bővülő csapatunkba

    CHEF

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      12. kerületi éttermünkbe Chef kollégát keresünk hosszú távra.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Valós leigazolható szakmai tapasztalat, önálló munkavégzés, raktározási és anyag gazdálkodási ismeretek, számítógépes ismeretek alap elvárások.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Megjelölt és megnevezett referencia.

    Amit kínálunk:

      Megfelelő és stabil bérezés, külön juttatások, hosszútávú munkalehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1015 Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    A "jelentkezem" gombra kattintás után a fényképes önéletrjz csatolását kérjük.