Az Eurest Étteremüzemeltető Kft. szakmai fejlődési lehetőséget, stabil hátteret, versenyképes jövedelemcsomagot kínál mindazoknak, akik szolgáltatás centrikus magatartásukkal, vendégbarát hozzáállásukkal, szakmájuk iránti alázattal értéket teremtenek partnereink, vállalatunk, munkatársaink és önmaguk számára egyaránt. Motivált, szakmája iránt elkötelezett kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

CHEF/KONYHAFŐNÖK (SZABAD HÉTVÉGE)

Feladatok:

  • Konyhai feladatok irányítása, szervezése,
  • Szakácsok munkájának irányítása,
  • Étlapok összeállítása,
  • Alapanyag/nyersanyag gazdálkodás,
  • HACCP előírások betartása és betartatatása ,
  • Az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Legalább 3 éves konyhafőnöki tapasztalat,
  • Gazdálkodási szemlélet,
  • Határozott fellépés, kreativitás,
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, bónusz,
  • Bejelentett állás,
  • Szabad hétvége,
  • Multinacionális, nagyvállalati környezet,
  • Professzionális konyhatechnológia,
  • Stabil, kiszámítható munkarend.

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: Budapest 11. kerületben üzemelő Eurest étterem.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül. Érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon: 30/832-6899