Gerbeaud Gasztronómia Kft.

Chef-helyettes

Főbb feladatok, munkák:

    A Gerbeaud Kávéház fantasztikus csapatába Chef-helyettes kollégát keresünk.Ha kezdeményező, minőségtudatos, kreatív gondolkodó vagy, aki folyamatosan nyomon követi a piaci trendeket és kiemelkedő együttműködési készséggel rendelkezik, emellett önállóan, tervezetten és pontosan dolgozol, olvass tovább!

    Feladataid közé tartozik majd:
    A Receptúrák pontos betartatása
    Kis és nagy mennyiségben való főzés
    Min. 15 fős csapat vezetése
    Árurendelés és leltározás
    Alapanyagok optimális felhasználása
    Általános higiéniai szabályok betartása és betartatása
    Szoros együttműködés a cégcsoport más részlegeivel
    Rendezvényeken való részvétel, a cégcsoport képviselete
    Részvétel új termékek fejlesztésében és bevezetésében
    Csapatod teljesítmény managementje és folyamatos fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ha Rád vártunk, minimum 5 éves szállodai tapasztalattal rendelkezel, rendszer-, és innovatív munkaszeméleted segíti a mindennapokat. Igazi csapatjátékos vagy, aki a csapat igényeit mindig szem előtt tartja, és szoros kapcsolatot ápol a vezetőség és a csapattagok között. Tulajdonosi szemléleted segít abban, hogy a Gerbeaud minőség jegyében képviseld csapatunkat külső és belső partnereink előtt. A szemedben csillog a tanulási vágy, nyitott vagy az új dolgokra, fejlődésre és fine dining rálátással rendelkezel. Jó kommunikációs készséged és számítógépes ismereteid előre lendítik a munkát.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hab a tortán, ha rendelkezel releváns külföldi munkatapasztalattal, esetleg à la carte rendszerben is dolgoztál, szakirányú végzettséged van, az angol kommunikáció nem okoz gondot számodra és jogosítványod is van, de ha nem, attól még lehet, hogy egymásra találunk!

Amit kínálunk:

    Teljes munkaidős, bejelentett állást kínálunk Neked fizetett, valós szabadsággal, személyzeti étkezéssel, isteni kávéval, belső-, és partnerkedvezményekkel, fejlődési lehetőséggel. Munkavégzés hétfőtől péntekig legkésőbb 15 óráig, így estéidet és hétvégéidet már a családdal, vagy barátokkal töltheted!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Vörösmarty tér 7.

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Jelentkezésed várjuk fényképes önéletrajzzal!