• A MALÉV GH Zrt. több évtizedes tapasztalatával, kiemelkedő szakmai tudásával, valamint teljes körű eszközparkjával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér egyik meghatározó földi kiszolgáló partnere, mely magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek.

  • Check-in ügyintéző (teljes és részmunkaidő)

    Feladataid lesznek:

      • részvétel a Wizzair mellett, számos további légi társaság - Air France, KLM, Emirates Airlines, Air China, China Eastern, Finnair, TAP stb. - földi utaskiszolgálásában
      • beszállókártya és poggyász ellenőrzése
      • utasok tájékoztatása

    Téged keresünk:

      • ha vonz a repülőtér és a repülőteret működtető emberek világa
      • rendelkezel középfokú végzettséggel
      • jól beszélsz angolul;
      • szeretsz és tudsz is problémát megoldani és mindezt udvariasan teszed
      • megbízhatóan, prezícen ugyanakkor lendületesen végzed a munkád
      • büntetlen előéletű vagy

    Előnyt jelent:

      • egyéb idegennyelv ismerete

    Amit cserébe nyújtani tudunk:

      • Kiemelkedően jó nyelvtanulási és -gyakorlási lehetőséget: a világ minden tájáról származó emberekkel találkozhatsz nap mint nap
      • Egy komoly, jó nevű munkahely, ahol sok tapasztalatot szerezhetsz problémamegoldás, kommunikáció, egyéni feladatok és csapatmunka terén.
      • Nagyon összetartó, színes csapatot;
      • Beosztás függvényében transzfer az otthonod és a reptér közt vagy utazási költségtérítés
      • Fejlődési lehetőség: igyekezeted és teljesítményed alapján pár hónap alatt összetettebb feladatokat kaphatsz
      • Teljesítménybér és cafetéria

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Légi közlekedés
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Vevőszolgálat
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1185 Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek

    Ha úgy érzed szívesen kipróbálnád magad reptéri környezetben és érdekel ez a munkalehetőség küldd el az önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva.