Securitas Kft.

Check in hostess ( Budapesti és Székesfehérvári telephelyre )

Hirdetés szövege:

    Check in Hostess

    helyettesítő beugrósként keresünk munkatársakat

    IBM Budapesti és Székesfehérvári telephelyeire

    Csatlakozz hozzánk, mert:

    • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
    • Minden bejelentett ledolgozott időszak után 5 munkanapon belül hivatalosan kifizetjük:
    • a munkabéredet,
    • a pótlékokat (éjszakai 15%, műszak 30%, ünnepnapi 100% és túlóra 50-100%),

    • Díjmentesen biztosítjuk számodra:
    • magán célú jogi tanácsadást,
    • a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket,
    • Belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.
    • Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkezünk.

    Szakmai feladataid:

    kapcsolattartás a vendégekkel, dolgozókkal,

    • belépő kártyák és kulcsok kezelése

    • bejövő telefonok fogadása, továbbítása

    • postai küldemények és csomagok kiadása, átvétele

    Elvárások :

    • legalább középfokú végzettség, érettségi

    • magabiztos, kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

    • kiváló kommunikációs-, szervező készség

    • önálló, precíz munkavégzés

    • együttműködő, ügyfélorientált, nyitott személyiség

    • reprezentatív, ápolt megjelenés.

    • Továbbá:
    • képes vagy eredményesen megoldani a konfliktusos helyzeteket,
    • önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért.

    A pozícióval kapcsolatos bővebb felvilágosítást ezen a telefonszámon kérhetsz:

    +36 20 /772-5906

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 18.