Celebi Ground Handling Hungary Kft.

Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren működő
CELEBI GROUND HANDLING HUNGARY Kft.
új kollégákat keres teljes-és részmunkaidőbe az alábbi pozícióba

Check-in agent

RÁD VÁRÓ FELADATOK

    • A feladandó poggyászok regisztrációja a járatokra
    • Beszállítókártyák és poggyászcímkék kiállítása
    • Utazási dokumentumok ellenőrzése
    • Közreműködés az utasok beszállításánál

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny)
    • Jó kommunikációs készség, határozott kiállás
    • Büntetlen előélet
    • Rugalmasság
    • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

    • Motiváló bérezési csomag, cafeteria juttatások
    • Bejárás támogatás, céges taxiszolgálat
    • Közösségi rendezvények, céges programok
    • Bejelentett, hosszú távú 4, 6 vagy 8 órás munkaviszony
    • Kihívást jelentő és változatos feladatok
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
    • Fiatalos és összetartó csapat
    • Exkluzív munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1185 Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezz hozzánk még ma, kezdd repülőtéri pályafutásodat Nálunk! Mi kiszolgáljuk a karrierálmaidat! Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.