Piacvezető telekommunikációs partnercégünkhöz keresünk munkatársat

CEM –Junior platform karbantartó mérnök pozícióba

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

CEM –Junior platform karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Napi ellenőrzések végrehajtása a problémák felkutatása és megoldása érdekében
  • Heti rendszerességgel HCT jelentések kiadásában történő segítségnyújtás a frontline részére. Hardver állapotjelentés és a rendszer teljesítményjelentésének az ellenőrzése, kockázati faktor keresése a problémák jelentkezését megelőzően
  • A platform részegységei és a platform szolgáltatásai és adatfeldolgozása közötti kapcsolatok ismerete
  • A platform és az adatbázis főbb problémáinak felkutatása és megoldása
  • Felelős az ügyfelekkel történő kommunikációért továbbá a csapatkészségek fejlesztéséért

Elvárások:

  • CS, PS, IMS Core hálózat, NE, jeltovábbítás ismerete. Szolgáltatás hibaelhárítására való képesség
  • Linux/Unix rendszerrel szerzett tapasztalat, Shell szkriptek készítésére való képesség
  • SQL nyelv erős ismerete, általános ismeretek a mainstream adatbázisokról, mint például az Oracle, a SybaseIQ és a Postgres
  • Big data és Hadoop nyílt forráskódú komponenseiben való jártasság. Big data adatbázisok ismerete, például az Impala, a Hive és a HBase, valamint a Yarn és MR-mechanizmusokat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Francia vagy spanyol nyelvtudás előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Modern technológiával való munkavégzés lehetősége
  • Kiváló karrierlehetőség multinacionális cég újonnan induló központjában
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.