Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Cellabontó operátor

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • cafetéria - SZÉP kártya,
  • étkezési támogatás,
  • céges buszjárat,
  • családi támogatások,
  • magasabb összegű műszakpótlék,
  • jelenléti bónusz,
  • termelési bónusz,
  • munkaruha,
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

  • a gyártási és minőségi tesztelési folyamatokból kikerülő félkész és kész akkumulátor cellák és modulok mechanikus szétszerelése, vágása,
  • a szétszerelt cellák és modulok mozgatása kézi raklapemelővel és gyalogkíséretű targoncával, majd tartályokban való elhelyezése,
  • lemerítő tartályok mozgatása, majd ürítése daruval,
  • a kezelt cellák adatainak dokumentálása.

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel minimum 8 általános iskolai végzettséggel,
  • magabiztosan szerelsz össze- és szét dolgokat,
  • nem idegen tőled a szerszámok világa,
  • tudsz munkautasítás alapján pontosan, precízen dolgozni,
  • céltudatos és kitartó vagy.

Előnynek tekintjük, ha:

  • rendelkezel targoncavezetői engedéllyel (3312, 3313, 3324) vagy emelőgépkezelői jogosítvánnyal (32 582 02)
  • van gyártásban szerzett tapasztalatod (fémipar, nehézipar).

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park