A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Célköltség elemző mérnök

Főbb feladatok:

  • Célköltség menedzsment új fejlesztésű és saját gyártású termékek előállításához kapcsolódóan.
  • Költségkalkulációk készítése.
  • Árképzési stratégiák és műszaki tartalom alapján költségcsökkentési intézkedések kezdeményezése.
  • Értékelemzés és funkcióelemzés támogatása a fejlesztés során.
  • Előkalkulációk készítése a társosztályok számára.
  • Célköltség megállapodás támogatása.
  • Csapatmunkában való konstruktív részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Különböző termelési folyamatok alapos ismerete
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.