Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Célgépépítő technikus

Főbb feladatok, munkák:

    • Célgépek és gyártóeszközök mechanikiai elemeinek vagy villamos kapcsolásának összeállítása rajzok alapján
    • Célgépek mechanikáinak vagy villamos kapcsolásának, tesztelése, hibakeresés
    • Célgépek beüzemelése, beállítása a gyártásnak átadásakor
    • Együttműködés a tervezőmérnök kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú villamos műszerész vagy mechatronikus műszerész vagy szerelő  végzettség
    • Önálló, precíz munkavégzés,
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Megbízható rajzolvasási ismeretek
    • Legalább alapszintű számítógépes ismeretek (WIn7, MS Office)
    • Csapatmunkában együttműködés
    • Jó kommunikációs készség,
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat, jogosultság érintésvédelmi mérés végzésére és alapszintű PLC programozás ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Jövobeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Szakmai kihívások, karrierlehetoség a világ egyik legjelentosebb cégénél, munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlodésének támogatása (ingyenes oktatások, tréningek), fiatal és innovatív csapatban zajló munka, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, teljesítmény alapú bónusz, személyre szabható cafetéria rendszer, Bosch dolgozói kedvezmények városszerte, ingyenes nyelvtanulási lehetoség, ingyenes védooltás és egészségmegorzo szurovizsgálati programok, dolgozói ajánlási rendszer, széles köru sportolási lehetoségek, túra programok, nyári táboroztatás dolgozóink gyerekeinek, Bosch rendezvények, nyílt napok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.