CCNA Hálózati specialista - német nyelvtudással

Mi lenne a Te feladatod?

  • CISCO alapú IP-VPN hálózatok távoli installálása, helyszíni műszaki kolléga koordinálásával
  • IP alapú hozzáférések implementációja ügyfél kérésre
  • Hálózati eszközök tesztelése, konfigurálása, hálózati hibakeresés, hibamegoldás a hálózat beüzemelése érdekében
  • Ellenőrzések végrehajtása és dokumentálás

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Cisco CCNA szintnek megfelelő hálózati tudás (tanúsítvány megléte nem elvárás)
  • Legalább középfokú német nyelvtudás (B1)
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, csapatjátékos
  •  Előnyök:Angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.