#CashManagement #MOL #Treasury

Ezeket a kulcsszavakat kerested?

Szeretnél egy igazán izgalmas területtel foglalkozni?

Szívesen dolgoznál egy multinacionális vállalat pénzügyi folyamatain?

Akkor a mi Treasury Cash Management csapatunkban a helyed!

A MOL GBS Magyarország, XI. kerületi munkavégzéssel

CASH MANAGEMENT SZAKÉRTŐ

kollégát keres.

Mit is csinál nálunk a Cash Management szakértő?

  • MOL Csoport Cash Management operáció hatáskörébe tartozó banki szerződések és szerződésmódosítások tárgyalása
  • Cash management folyamatok optimalizációja
  • Cash Management operációt érintő projektek támogatása
  • MOL Csoport tagok likviditás kezelése
  • Napi utalások indítása
  • FX, MM ügylet igények meghatározása
  • Cash-flow tervezés és monitoring
  • Fedezetek biztosítása szükség esetén
  • Bank garancia kibocsátások koordinálása

Mire van szükséged, hogy ellásd ezt a feladatot?

  • Pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat, előnyt jelent vállalati vagy banki treasury területen szerzett tapasztalat
  • Angol középfok
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Jó együttműködő készség
  • Helyzetfelismerés
  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó készség
  • Eredmény orientáltság
  • Előnyt jelent: SAP/Navision felhasználói szintű ismerete, Swift rendszer ismerete

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes alapfizetés és sokrétű juttatási csomag
  • Stabil, tőkeerős munkahely
  • Hosszú távú együttműködés
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Cash management

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.