A Spinto Hungária Kft. zöld mezös beruházásként elindította működését Miskolcon. Profilunk elsődlegesen autóipari nagy szerszámgép tervezése és gyártása XXL méretben.

Csapatunkba a következő munkakörbe keresünk munkatársat:

CAM GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

(szerszámgyártás területén)

Feladatok:

  • CAM programozás
  • egyedi alkatrészek technológiai tervezése
  • gyártási folyamatok optimalizálása
  • gyártáshoz szükséges elektródák, készülékek tervezése
  • létrehozott gyártástechnológiai tervek dokumentálása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (gyártástechnológus)
  • CNC-megmunkáló központokon gyártásban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • műszakirajz ismeret
  • CAD/CAM programozási ismeret, NX CAM programozásban szerzett tapasztalat minimum 5 év
  • forgácsolási technológiák, forgácsoló szerszámok ismerete
  • gyártáshoz szükséges készülékek ismerete

Előny:

  • huzalszikrás, tömbszikrás elvi ismerete
  • szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • gépészmérnöki végzettség
  • nyelvtudás (angol és/vagy német)
  • MS Office ismeretek
  • 5 tengelyes programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalti környezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • jó hangulatú, proaktív csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3516 Miskolc, Galamb József utca 5.

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt kérjük fényképes önéletrajzát juttassa el hozzánk.