Szeretnél egy elkötelezett, nyerő csapat tagja lenni? Egy olyan vállalatnál
dolgozni, ahol számtalan nemzetközi lehetőség vár Rád? Szeretnél egy
dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni? Megismernéd más országok üzleti kultúráját? Csatlakoznál egy több mint 130 éves tapasztalattal rendelkező piacvezető vállalathoz?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amelyik a legjobb a személyes ügyfélkiszolgálásban Magyarországon és 2014-ben elnyerte a Legjobb Munkahely díjat?
Ez a Provident... Tisztelet, Őszinteség, Felelősség.
A Provident Pénzügyi Zrt. új munkatársakat keres

Call center operátor

pozícióba.

Miért csatlakozz hozzánk?
A Provident nagy múlttal rendelkező, stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Cégünk kétszeres legjobb munkahely díjas 3300 munkavállaló véleménye alapján, és négyszer nyerte el a Superbrands díjat.
Tagja lehetsz egy olyan profi call center csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.

Feladatok:

  • Kimenő és bejövő hívások kezelése;
  • a Társaság által nyújtott pénzügyi szolgáltatások értékesítése, és az ehhez kapcsolódó ügyfélszolgálati feladatok ellátása;
  • ügyfélelégedettségi, valamint különböző célú és fókuszú telefonos értékesítési kampányokban való részvétel;
  • teszt kampányok során aktív közreműködés.

Amit várunk tőled

  • Telesales/ call center területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • középfokú végzettség;
  • eredményorientáltság;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • rugalmasság a beosztást illetően (délelőtti/ délutáni munkavégzés, havi két hétvége vállalása);
  • nem igényel nyelvtudást.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, vidám, sikerorientált csapat;
  • promóciós utazások;
  • multinacionális környezet;
  • alkalmazotti jogviszony (4, 6 vagy 8 órás);
  • kiszámítható, eredményeken alapuló bónusz lehetőség;
  • vállalaton belüli előrelépés lehetősége.

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő az állásra:

2019. 03. 03.

Ha a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk pályázatod az önéletrajz csatolásával, illetve fizetési igény feltüntetésével.