Call center operátor

Bónusz

Pátkai Zs & Zs Ingatlan Kft. - Otthon Centrum

- VII. kerület, Budapest, 7. kerület, Rózsa utca 23-25.

Csatlakozzon egy sikeres csapathoz!

Az Otthon Centrum, Magyarország legelismertebb ingatlanforgalmazó cége, több mint 18 éves múlttal rendelkezik. A dinamikusan növekvő vállalat elnyerte az Év Franchise Hálózata címet.

Küldetésünk, hogy a budapesti poziciónkat tovább építsük. A legjobb ügyfeleket csakis a legjobb csapat szolgálhatja!

A Budapest, 7. kerületi, Rózsa utca 23-25, belvárosi irodánkba és sikeres csapatunkba keresünk motivált és tapasztalt

Call center operátort

Feladatok:

  • Hideg hívások indítása (új, potenciális ügyfelek hívása)
  • Ingatlaniroda szolgáltatásainak telefonos értékesítése
  • Kimenő és bejövő hívások kezelése
  • Ingatlantanácsadókkal való kapcsolattartás
  • Hívások utáni adminisztráció elvégzése
  • Belső működési szabályzat ismerete és betartása

Elvárások:

  • Call centeres tapasztalat feltétel
  • Számítógépismeret, középfokú végzettség
  • Eredményorientáltság, tanulékonyság, terhelhetőség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Hétfő-Péntek, 7.30-08.30 közötti kezdéssel
  • Jó kommunikációs és meggyőzőképesség
  • Pozitív személyiség, magas fokú türelem és empátia
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony (4 vagy 6 vagy 8 órás vagy megbeszélés szerint)
  • Fix alapbér és kiszámítható, eredményeken alapuló bónuszrendszer
  • Irodai jelenlét szükséges
  • Családias légkör, modern és elegáns irodai környezet
  • Fiatalos, vidám, dinamikus csapat (vegyes korosztály)
  • Segítőkész munkatársak és vezetők, mentorálás
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Csapatépítő programok, gyümölcsnapok, kávé-teakonyha

Amennyiben kihívást és motivációt jelent ez az Ön számára, kérjük küldje el jelentkezését és bérigényét.

Örülünk, hogy megtiszteli a közösségi média felületünket látogatásával: ‚Otthon Centrum Budapest – Belváros – Rózsa utca’.

#ittdolgoznijó #legjobbakegyhelyen #azévfranchisehálózata #amunkámlázbahoz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat