Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Call center operátor

(4 órás részmunkaidőben)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból (meleg hívások)
  • A partnercég termékeinek, szolgáltatásinak értékesítése
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Call centerben szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság, türelem

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fix órabér plusz bónusz a teljesítmény függvényében
  • Délutáni vagy délelőtti munkavégzési lehetőség
  • Diákok jelentkezését is várjuk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését! Köszönjük!