AtlaszCall (BALLA MÉDIA KFT.)

Az AtlaszCall cégcsoport 2009-es alapítása óta a hazai telemarketing piac meghatározó szereplőjévé nőtte ki magát. Küldetésünk, hogy továbbra is a call center iparág legjobb teljesítményét nyújtsuk üzleti eredményekben, ügyfél elégedettségben és innovációban egyaránt.

Évtizedes tapasztalatunknak is köszönhetően mi rendelkezünk a piacvezető megoldások legtöbbjével adott időben, így kampányainkon képesek vagyunk olyan kimagasló eredményeket produkálni, amit korábban lehetetlennek tartottak.

Munkatársat keresünk

Call center operátor értékesítési területen

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Meglévő ügyfelek telefonos megkeresése és tájékoztatása aktuális kiegészítő szolgáltatásokról, igény esetén szerződéskötés. A munkavégzés home office-ból is végezhető, ennek feltétele a saját otthoni számítógép vagy laptop és stabil internetkapcsolat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (főiskola, Egyetem) vagy Biztosítás közvetítői hatósági vizsga megléte
    • Jó kommunikációs készség
    • Logikus és felelős gondolkodás
    • Excel, Word legalább középfokú ismerete
    • Önálló döntési képesség
    • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Telemarketing tapasztalat

Amit kínálunk:

    • átlag nettó 1200 Ft órabér
    • Rugalmas munkaidőbeosztás
    • Otthonról is végezhető
    • Támogató szakmai felkészítés
    • További extra juttatások
    • Napi 6 és 8 órában is végezhető munka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Havi nettó fizetési keret:

205 000 HUF

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.